Türkiye’nin ilk kurum içi diş kliniği Denizbank’ta

DenizBank, Bupa Türkiye iş birliğiyle, çalışanlarına daha kapsamlı ve erişilebilir sağlık ve sigortacılık hizmeti sunmak hedefiyle, Genel Müdürlük binasında bulunan Deniz Klinik’i yeniledi. senCard Deniz Klinik adıyla faaliyet gösterecek, 750 metrekarelik yeni lokasyonda, senCard’ın Hizmet Noktası ile beraber Türkiye’de bir finans kurumu içindeki ilk diş kliniği de hizmete açılacak. Halihazırda 3 iş yeri hekimi, kurum psikoloğu, kurum diyetisyeni, fizyoterapist ve göğüs hastalıkları doktoru ile hizmetlerini sürdüren Deniz Klinik’te; Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi iş birliğiyle yeni eklenen branşlara ek olarak, yatak kapasitesi artırıldı ve tam gün kan alma hizmeti sunulmaya başlandı.

YÜZDE 40 İNDİRİMLE EK HİZMETLERDEN FAYDALANACAKLAR

Banka çalışanları, Türkiye’nin ilk kurum içi diş kliniği senCard Dental’de, mevcut paketlerinin haricinde, yüzde 40 oranında indirimli ek hizmetlerden faydalanabilecekler. senCard Hizmet Noktası’nda ise sigorta ile ilintili olarak ihtiyaç duyulan danışmanlık, destek ve yönlendirmeler yerinde sağlanacak.
Türkiye’nin ilk kurum içi entegre sağlık ve sigortacılık hizmetlerini sunan kliniklerin açılışı DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş ve Bupa Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Gürcan’ın katılımı ile gerçekleşti.

İŞİMİZİN BAŞI DA SONU DA İNSAN DİYORUZ

Hakan Ateş, açılış töreninde yaptığı konuşmada, banka olarak koruyucu sağlık hizmetlerini kapsamlı şekilde uygulamaya büyük önem verdiklerini vurguladı. “Öteden beri denizcilerimize ve kaptanlarımıza yuva hissi vermeyi hedefledik. Bu kliniği de bu çerçevede hayata geçirdik” diyen Ateş, şöyle devam etti:

“Kurum kültürümüzün merkezinde insan faktörü yer alıyor. İşimizin başı da sonu da insan diyoruz. Bu yaklaşıma paralel olarak, çalışanlarımızın ofis ortamında sağlık hizmetlerine kolaylıkla erişmelerini önceliğimiz olarak görüyoruz. Geçtiğimiz yıllarda tecrübe ettiğimiz, küresel salgın ve deprem felaketi gibi zorlu dönemlerde, Bankamızın sağlık hizmeti yelpazesi en güçlü güvencemiz oldu. Şimdi, bu hizmetlerin kapsamını daha da genişletiyor; 750 metrekarelik alanda kliniğimizin yatak kapasitesini artırıp farklı branşları da ekleyerek, şubelerimizin de faydalanabileceği bir konseptle kullanıma açıyoruz. Aynı zamanda senCard’ın Türkiye’deki ilk kurum içi diş kliniği hizmetini sunmaya başlıyoruz. Bankamızın kapısından girdikleri andan itibaren çalışanlarımızın sağlığını, bir kurum içinde olabilecek en yüksek standartta desteklemek gayretindeyiz.”

HEM SAĞLIK HEM SİGORTACILIĞI BARINDIRAN TEK ERİŞİM NOKTASI

Bupa Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Gürcan da “Kurumların sağlıklı ve mutlu çalışanlar için gösterdiği çabanın bilinci doğrultusunda senCard markamızla fark yaratacak çözümler üretiyoruz. senCard Deniz Klinik, senCard Dental ve senCard Hizmet Noktası olmak üzere 3 farklı değer önermesini Türkiye’de ilk defa bir arada sunarak, hem sağlık hem de sigortacılığı içinde barındıran tek bir erişim noktası yarattık. Entegre sağlık ve sigortacılık hizmetlerinin bir arada olduğu bu sağlık kompleksinin DenizBank’ın vizyonuyla çalışanlarının hizmetine açılacak olması bizim için oldukça heyecan verici. Bupa Türkiye iş birliği ile senCard tarafından sunulan bu entegre yapının DenizBank’ın çalışanlarına sağlayacağı uçtan uca entegre sağlık ve sigortacılık hizmetleri ile çalışan mutluluğu, çalışan bağlılığı gibi kavramları daha da güçlendireceğine inancımız sonsuz” diye konuştu.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x